HALYWŮDSKÁ ZÁKLADKA

Pro malé filmové hrdiny, filmaře a všechny další naše vyrůstající hvězdičky jsme připravili výpravná studia Halywůdské základky. Jejím absolvování dostanou Vaši nejmenší tu nejlepší průpravu do dalšího studia filmových akademií, vyrostou z nich slavné filmové hvězdy nebo profíci za kamerou!

Při studiu se potkají s filmovými hrdiny jako je například slavný závodník Blesk McQueen, se kterým si budou moci zajet velký závod - Halywůd Kryštof Prix. Princezny Anna a Elsa je provedou ateliéry Ledového království. Pošťák Pat s jeho věrným kocourem Jessem Vás vezme na zkušenou do své poštovní manufaktury nebo se dostanete do přestřelky ve městě slavných Angry Birds a pomůžete jim ochránit hnízdo s líhnoucími se vejci před zelenými prasaty!
O dobrodružství nebude při studiu na naší Halywůdské základce nouze a tak nezmeškejte ZÁPIS! Na konci studia samozřejmě nebude chybět závěrečná zkouška a slavnostní rozdávání vysvědčení za přísného dohledu ředitele základky a možná i samotného prezidenta Kryštofkempu!;-) Těšíme se na Vás! Váš halywůdský učitelský sbor!

 

 

Partneři