NEPOSTRADATELNÍ

Seznamte se se sedmi statečnými hrdiny, kteří se na sklonku své kariéry pustili do jednoho z posledních natáčení, a připravili pro vás na léto 2020 premiéru akčního trháku Nepostradatelní. Premiérové filmové putování proběhne během července a srpna napříč letními kiny po celé republice. Mimo představení Nepostradatelných se můžete těšit na další hudební hosty a hlavně oblíbené aktivity. Těmi vás provede naše sedmička Nepostradatelných: Richard Rambo Stallone, Kuba Lundgren Dominik, Evžen Norris Hofmann, Ondra Schwarzenegger Kyjonka, Nikos Van Damme Kuluris, Jet Nikos Li a Nikolaj Banderas Arichtev.

Můžete se těšit na netradiční a neopakovatelné setkání a zážitky během společně strávených dnů i nocích ve filmovém a příběhovém prostředí plných hvězd - VÁS- bo vy jste naše hvězdy... Doslova na dosah....

 

Více o tom, co si na vás naše sedmička Nepostradetlných přichystala, jaké aktivity budou provázet letošní filmové putování po osmi KryštofKempech, to se zde dozvíte v jednotlivých odkazech doprovodného programu. Těšíme se na vás a na všechny Darth Vadery, Spiidermany, Wonder Womanky, Iron Many, Šmouly, Disney Princezny, Ovečky Shaun, Draculy, Batmany, princezny Xeny, Harry Pottery, Ramby, Storm Troopery, Indiana Jonese, Jamese Bondy, Avatary, kung-fu bojovníky, Rytíře Artuše, Vinnetoui a prostě takhle bychom mohli pokračovat do nekonečna... Samozřejmě můžete sáhnout i mezi české filmové hvězdy jako Macha a Šebestovou, Princeznu Leontýnku, Rychlé Šípy, Bylo nás Pět a mnoho dalších. 

Dva roky od posledního kempového rytířského dobrodružství utekly jako nic a jsme zpátky jen pro vás, naše fanoušky... 

 

 

 

Partneři