9.7.
Hukvaldy

amfiteátr v oboře

Ukázat na mapě Vstupenky vyprodány

Spouštíme nový fanklub! Zaregistruj se do Kryštof Family a získej prémiové výhody!

Už jen

14 dní 19 hodin 7 minut

FILMOVÝ SOUNDTRACK 2022

od 18:00
KRYŠTOF koncert sedmi Nepostradatelných
od 16:30
Sebastian
od 14:45
Olga Lounová konečně i ženská role na kempovém podiu
od 13:30
Slza
od 12:05
Michal Horák

CO TO VŠECHNO BUDE STÁT

DĚTI (do 10 let) 99 KČ
DOSPĚLÝ 899 KČ

V předprodeji můžete koupit během jednoho procesu maximálně 6 vstupenek dospělých a 4 dětských.

Koupit lístek

 

 

 

 

 

Kde to je

HUKVALDY U OSTRAVY
AMFITEÁTR V HUKVALDSKÉ OBOŘE
 

 • MAPA AREÁLU

 • KDY VYRAZIT NA KEMP

   

  otevření festivalových areálů Kryštof Kempu (pokud přijdete do 11:30 Richard Rambo Stalonne Vás osobně přivítá): 
  sobota 10:30  - sobota 21:00 (program končí cca 20:30) 

  provoz stanového městečka a parkoviště (můžete si udělat fóra a dorazit už v pátek večer): 
  pátek 15:00 - neděle 10:00

  táborák stage (když se vám nebude chtít hned odjet, posedíme s vámi a kytarami u ohně):
  sobota 21:00 - dokud se zpívá:) nejdříve v areálu a pak ve stanovém městečku

   

 • KDY VYRAZIT NA KEMP

  otevření Kryštof Kempu (pokud přijdete do 11:30 kapitán Ricchi Vás osobně přivítá): 
  sobota 10:30  - sobota 21:00 (program končí cca 20:00) 

  provoz stanového městečka a parkoviště (můžete si udělat fóra a dorazit už v pátek večer): 
  pátek 15:00 - neděle 10:00

  táborák stage (když se vám nebude chtít hned odjet, posedíme s vámi a kytarami u ohně):
  sobota 21:00 - dokud se zpívá:)

   

 • KUDY A JAK NA KEMP


  cesta na kemp PO SILNICI:
   Doporučujeme využít příjezd po silnici R48 a od Kozlovic (Ostrava, FM), vyhnete se tím tak centru Hukvlady. Cesty na parkoviště budou označené, v pátek bude v provozu parking 1 blízko stanového městečka a po jeho naplnění parking 2 a 3. Od obou parkovišť a tedy i stanového městečka je amfiteátr v dochozí vzdálenosti cca 15min.

  cesta do amfiteátru PĚŠKY:  Z centra Hukvald hledejte vstup do hukvaldské obory. Nachází se nad obecním úřadem a hotelem Hukvaldy. V oboře pokračujte rovně po přístupové cestě a dojdete k amfiteátru. Cesta ze stanového městečka bude označena. 

  stanové městečko na přespání: Najdete na louce naproti základní škole a v něm základní vybavení (mobilní záchody, sprchy, vodu, recepci a bar na noční pivko a ranní snídaně) a také stany členů kapely - pozor na Richardovu rozcvičku:)). V městečku se nesmí parkovat a je zpoplatněno 100 kč na osobu a noc (děti do 10 let kempují za půlku).

  místo na parkování: Prosíme parkujte pouze na dvou vyznačených parkovištích, jinde v obci platí zákaz stání a vyhnete se tím tak potenciálním problémům. Cena parkování za jedno auto a den je 100 Kč.

  MAPA PŘÍJEZDU A STANOVÉHO MĚSTEČKA

   

 • PRAVIDLA RICHARDA RAMBO STALLONEHO


  vstup do filmových studií KryštofKemp
  :
  nezapomeňte si doma platnou vstupenku nebo e-ticket z předprodeje (oproti jim dostanete na svoji ruku pásku, se kterou se můžete volně pohybovat po studiích, odcházet z něj, ba i se vracet:)), dospělou a dětskou vstupenku odděluje hranice věku 10 let v den a rok zakoupení vstupenly:). Na místě zralost miniherců a minihereček nekontrolujeme, věříme v respektování hollywůdských pravidel, které mají svůj smysl - toto konkrétně proto, abychom mohli hlídat reálnou kapacitu pro váš komfort. Prosím hlavně mi do kina nenoste žádné nebezpečné předměty (ostré zbraně, výbušniny, světelné meče, otrávené nápoje a hlavně deštníky - kvůli výhledu na podium, kdyby zcela náhodou pršelo, páštěnky lepší) platí všechny verze vstupenek zakoupené 2019, 2020, 2021 i 2022, nemusíte je měnit!  

   

  stanové městečko: do filmového stanového městečka se smí pouze s platnou vstupenkou nebo páskou, stanování bude zpoplatněno 250 Kč/noc (malí filmoví hrdinové to mají za 100), nesmí se dovnitř s batmobily, tanky a dalšími vozidly, najdete zde skromné vybavení pro začínající hvězdy (mobilní záchody, sprchy, studenou vodu, noční osvětlení, menší bar na pivko či kofolu a posezení, herecké snídaně) a se stavbou stanu vám ráda pomůže filmařská hlídka:)
  pps: zpravidla vyhlašuji rozcvičku na 9:00, záleží však na dálce mé noční služby na after party:)
  pps: obytná auta a karavany na KryštofKemp nepatří, pokud opravdu musite, využijte k tomu určená místa a karavanové kempy v okolí amfiteátrů

  prostor pro povozy: sledujte šipky a informační nápisy, které vás v okolí amfiteátrů nasměrují do organizovaných kempových parkovišť, které  jsou zpoplatněné jejich provozovatelem, ale jako správný velitel dohlížím na své poddané, aby cena byla v souladu s kempovými pravidly (cca 100-200 Kč na den)

  rytířská hlídka: o vaše pohodlí a bezpečnost se bude starat filmařská hlídka, která vám bude spíše pomáhat než hlídat, kdykoliv se na ně s čímkoliv obraťte, určitě je poznáte:)

  občerstvení:  jídlo a nealko pití (pokud nebude ve skle) si v rozumném množství můžete přinést, ale na místě bude filmový catering jak cyp s pitivem všeho druhu (nejen piva a vína), se spoustou pochutin za fajné ceny, tak se zbytečně netrapte přípravou stravy pro hvězdy, herce, zvukaře, kameramany, štáb a tak:) 

  zázemí pro malé hvězdičky: Kryštof Kempy mají bavit děti i dospělé, tedy v rámci všech workshopů a dalšího programu myslíme i na ty nejmenší... a když si budete potřebovat odpočinout, hledejte dětský kouteček s trampolínami, výtbvaré dílničky, nafukovací skákadla a kromě těchto atrakcí tam najdete sedátka, přebalovací pult. 

  focení a kamery: na focení a kamery neplatí žádné omezení, foťte, natáčejte, sdílejte, Rambo to má rád:)

  kostýmy a rekvizity: budu potěšen, pokud v rámci filmového téma (které nabízí opravdu veliké možnosti dekorací, převleků téměř za cokoliv) už dorazíte stylově oblečeni a ozdobeni:) ... pokud nemáte možnost nebo chuť, na místě bude náš merčíkový tým v Kryštof stanu a bude mít pro vás spoustu nových triček, čepic, mikin s obrázky Kryštof Kempu, přivezou i starší věci a hlavně pláštěnky, když vás nepustíme s deštníky

  zvířata: prosím neberte si domácí zvířata, psy apod. - dlouhé ponocování, hlasitější hudba jim nedělá moc dobře a berte ohled i na ostatní dobrodruhy, kteří přijdou i s malými princátky a princeznami (pokud vašeho miláčka nemůžete nechat doma, tak mějte na mysli dodržení pravidel jako vodítko, košíky, kabelky na čivavy a plovací vesty či záchranné kruhy)

  .... snažíme se naše společné dny připravit tak, abyste s námi strávili bezstarostný a pohodový den/dva v příjemném a přátelském prostředí, v podstatě kromě vstupenky, pár drobných na pivko a další moky, oblečení a dobré nálady s sebou nic nepotřebujete:).... těším se, bude to fajné jak cyp .... váš Richard Stallone a  jeho Nepostradetelní.

Fotky 2018

hukvaldy-54-.jpg
hukvaldy-1-.jpg hukvaldy-2-.jpg hukvaldy-3-.jpg hukvaldy-4-.jpg hukvaldy-13-.jpg hukvaldy-6-.jpg hukvaldy-10-.jpg hukvaldy-5-.jpg hukvaldy-8-.jpg hukvaldy-12-.jpg hukvaldy-11-.jpg hukvaldy-9-.jpg hukvaldy-14-.jpg hukvaldy-15-.jpg hukvaldy-16-.jpg hukvaldy-17-.jpg hukvaldy-19-.jpg hukvaldy-20-.jpg hukvaldy-21-.jpg hukvaldy-22-.jpg hukvaldy-23-.jpg hukvaldy-24-.jpg hukvaldy-25-.jpg hukvaldy-26-.jpg hukvaldy-27-.jpg hukvaldy-29-.jpg hukvaldy-30-.jpg hukvaldy-31-.jpg hukvaldy-33-.jpg hukvaldy-34-.jpg hukvaldy-35-.jpg hukvaldy-36-.jpg hukvaldy-37-.jpg hukvaldy-38-.jpg hukvaldy-39-.jpg hukvaldy-40-.jpg hukvaldy-41-.jpg hukvaldy-42-.jpg hukvaldy-43-.jpg hukvaldy-44-.jpg hukvaldy-28-.jpg hukvaldy-32-.jpg hukvaldy-52-.jpg hukvaldy-45-.jpg hukvaldy-46-.jpg hukvaldy-47-.jpg hukvaldy-48-.jpg hukvaldy-49-.jpg hukvaldy-50-.jpg hukvaldy-51-.jpg hukvaldy-53-.jpg hukvaldy-54-.jpg hukvaldy-55-.jpg hukvaldy-56-.jpg hukvaldy-57-.jpg hukvaldy-58-.jpg hukvaldy-59-.jpg hukvaldy-60-.jpg hukvaldy-61-.jpg hukvaldy-62-.jpg hukvaldy-63-.jpg hukvaldy-64-.jpg hukvaldy-65-.jpg hukvaldy-66-.jpg hukvaldy-67-.jpg hukvaldy-68-.jpg hukvaldy-69-.jpg hukvaldy-7-.jpg hukvaldy-70-.jpg hukvaldy-71-.jpg hukvaldy-72-.jpg hukvaldy-73-.jpg hukvaldy-74-.jpg hukvaldy-76-.jpg hukvaldy-75-.jpg hukvaldy-77-.jpg hukvaldy-78-.jpg hukvaldy-79-.jpg hukvaldy-80-.jpg hukvaldy-81-.jpg hukvaldy-82-.jpg hukvaldy-83-.jpg hukvaldy-84-.jpg hukvaldy-85-.jpg hukvaldy-86-.jpg hukvaldy-87-.jpg hukvaldy-88-.jpg hukvaldy-89-.jpg hukvaldy-90-.jpg hukvaldy-91-.jpg

Partneři