Sedmý přístav zakončil letošní pirátskou plavbu, děkujemeee!

Na závěr v Plzni jsme si pořídili společnou fotku. Nejsme tam sice všichni, ale velká část z těch, kteří za Kryštof Kempy stojí, staví ho, bourají, obsluhují, starají se o vás, tam je. A těm patří taky náš velký dík. Jsou z Ostravy, Plzně, Hlinska, Prahy, Varů ... prostě všech koutů republiky a vždy se všichni sjeli, aby utvořili naši neuvěřitelnou partu. Děcka děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

A taky děkujeme našim parťákům - pivovaru Ostravar (bo je náš), Kofole (taky tam od nás), děkujeme T-Mobile (bo jsi byl u toho zase s náma, jako už mnohokrát, a vaše "rybárna" byla úžasná), děkujeme Agrofertu za opět parádní catering (byl ještě lepší než předloni), děkujeme pojišťovně Allianz, že se k nám připojili (a pěkně si nás i vás připojistili), díky tiskárně Grafico za pexesa, omalovánky a sešity pro děti, Kodecaru za káry a Honzovi Lippertovi a celé ZL Production family, bo jste tak dobří, že je až divné, že nejste Ostraváci :-))))))) Taky díky všem kapelám - Vaškovi Voxelovi, klukům z Light & Love, kapelce Jelen, Michalu Hrůzovi a jeho kapelce (díky, že jste s námi dali i lavičky ve Svojšicích a pak s námi békali do rána), díky Ivanu Mládkovi s jeho Banjo Bandem a taky Karlovi Holoubkovi a jeho U mě dobrý za super afterpárty :-))) Díky vám všem jsme Kryštof Kemp mohli posunout zase o kousek dále... Ale hlavně piráti...

HLAVNĚ chci PODĚKOVAT Vám. I kdybychom si vymysleli cokoliv, bez vašeho přínosu by to neexistovalo. To vy děláte z Kempu fenomén. Vaše chování, slušnost, pozornost, ochota, vaše úsměvy, radost, vaše štěstí... To vše naplňuje Kempy unikátní náladou, která tam všude panuje. Když z Plzně odjížděla zpět do Německa delegace z Adamsonu, tedy ze značky a firmy těch všech beden, na které hrajeme, řekl Martin Schlockwerder, který má na starost Evropu: "Víte, já toho už viděl hodně, opravdu hodně, a sjel jsem všemožná světová tour a festivaly, ale tohle je naprosto neuvěřitelné. Tohle je nový Woodstock, místo, kam se všichni těší a kde se všichni mají rádi. Něco takového jsem fakt ještě neviděl!" Jak my jsme na vás byli pyšní :-) Byl nadšený i z pátečních laviček :-) A měl pravdu. Vy jste opravdu neuvěřitelní. Piráti, ze srdce vám děkujemeeeeeeeeee! Protože bez vás by to byl prostě jen festival, ale s vámi je to prostě Kryštof Kemp.

A my vám za to slibujeme, že do příště to ještě vyšperkujeme. Ve stanovém městečku jsme toho hodně vylepšili už letos (sprchy, jídlo) , ale netušili jsme, že vás bude jezdit tolik už v pátek, takže slibujeme, že do příště to vymazlíme ještě víc. Tedy pokud přijedete :-))) Kapacity zůstávají stejné jako předloni a letos. Nic se navyšovat nebude. Jeeeeeejky - už teď se těšíme :-)))) A příští rok ten fotbalový stadion, jo????

Děkujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-)))))) Váš příležitostný barman a kapitán Ričičina :-)

Partneři