VYDEJTE SE S NÁMI NA PIRÁTSKOU PLAVBU!

"Proč se dávat k námořnictvu, když můžete být piráty?" To je motto letošní ročníku, který bude jednou velkou společnou plavbou napříč celou republikou. Naloďte se na ní společně s kapitánem Richiem a jeho posádkou, vítáme všechny další dobroruhy, námořníky, kormidelníky, navigátory, dělostřelce, plavčíky a samozřejmě i ty nejmenší pirátčata.

Začínáme 9.7. v krásném prostředí mikulovského přístavu a plavba končí 27.8. v zátoce Lochotín. Hlavním dnem festivalu bude opět sobota, kdy na podiu v amfiteátrech vystřídají Voxel za doprovodu dvojice Light & Love, Jelen, Michal Hrůza, Ivan Mládek s Banjo Bandem a program uzavře koncert Kryštof upravený na míru této naší vysněné akce. Pilířem doprovodného programujsou opět aktivity jednotlivých členů kapely, které doplní divadla, sportovní atrakce, hry a divadla, tentokrát v pirátském stylu. Můžete se těšit na Nikosovu Rybárnu s Romanem Vaňkem, surfování s Nikolaosem, Nikolaj pro vás umíchá speciální drinky, Ondra se opět postará o naše oblíbené ostravské pivo a samozřejmě Kuba s Evženem vemou na palubu svoji hudební školu. Na vše bude dohlížet z můstku kapitán Richie. 

Už při minulém ročníku se těšily velké oblibě pátky s kapelou ve stanovém městečku. Kapela odehrála pro nedočkavce lavičkový koncert, spala ve stanech vedle fanoušků, to samozřejmě zůstává. A kromě společného večera se letos klade důraz na komfort stanového městečka jako kavárna se snídaněmi nebo sprchy. 
Celý festival, který můžete doslova strávit s kapelou, uzavře pirátská after party u ohně s kytarami.
Kryštof Kemp už při svém prvním ročníku kladl důraz na uvolněnou atmosféru, příjemné prostředí, komfortní zázemí pro všechny věkové kategorie a vstřícné ceny kvalitního občerstvení. Vstupenky na první ročník Kryštof Kempů byly dlouho dopředu vyprodané, ty letošní v předprodejích vydržely sotva pár dní. Pokud patříte k těm šťastlivcům, se kterými se na kempech uvidíme, tak se moc na vás těšíme!
Posádka lodi Kryštof a kapitán Richie

Partneři