Kryštof Kemp 2016

Hlavním dnem festivalu bude opět sobota, kdy na podiu v amfiteátrech vystřídají čtyři vybraní hosté a program uzavře naše vystoupení  upravené na míru této naší vysněné akce. Pilířem doprovodného programu budou opět aktivity jednotlivých členů kapely, které doplní divadla, sportovní atrakce, hry a divadla, tentokrát v pirátském stylu.
Už při minulém ročníku se těšily velké oblibě pátky s kapelou ve stanovém městečku. Odehráli jsme pro nedočkavce lavičkový koncert, spali ve stanech vedle vás, našich fanoušků, to samozřejmě zůstává. A kromě společného večera připravujeme několik dalších překvapení:).
Celý festival, který můžete doslova strávit s námi, uzavře after party u ohně s kytarami.
Myslíme na vás nejen po programové stránce, ale Kryštof Kemp už při svém prvním ročníku kladl důraz na uvolněnou atmosféru, příjemné prostředí, komfortní zázemí pro všechny věkové kategorie a vstřícné ceny kvalitního občerstvení, o které se opět postarají partneři akce Ostravar, Agrofert a Kofola. Chceme  svůj festival tímto směrem dále rozvíjet i v letošním roce. 
Vstupenky na první ročník Kryštof Kempů byly dlouho dopředu vyprodané, nemenší zájem lze očekávat i letos, zvláště po vyprodaném halovém turné pro devadesát tisíc návštěvníků či klubové šňůře plánované na jaro, na kterou jste vykoupili dvacet sedm tisíc vstupenek za jediný den. Tak s předprodejem neváhejte.

Partneři