Osmá klapka zakončila natáčení letního seriálu KryštofKemp2022

I když na této fotce nejsme všichni, ale velká část z těch, kteří za Kryštof Kempy stojí, staví ho, bourají, obsluhují, starají se o vás, tam je. A těm patří taky náš velký dík. Jsou z Ostravy, Plzně, Hlinska, Prahy, Varů ... prostě všech koutů republiky a vždy se všichni sjeli, aby utvořili naši neuvěřitelnou partu. 

A taky děkujeme našim parťákům - pivovaru Ostravar (bo je náš), Kofole (taky tam od nás), děkujeme Allianz Česká Republika (bo jsi byl u toho zase s náma), díky Beko (za skvělou kavárno a dárky do soutěže), tiskárně Grafico, Kodecaru, Hitrádiím za propagaci a zábavu na místě, krásným holkám z Dermacolu.

A Honzovi Lippertovi a celé ZL Production family, bo jste tak dobří, že je až divné, že nejste Ostraváci :-))))))) No a v neposlední řadě díky všem kapelám - Sebastian, Olga Lounova, Michal Horák a Slza za celé letní putování. A potom všem lidem v místě akcí a z amfiteátrů a skvělých prostor, kde jsme nalezli útočiště pro ten náš bláznivý vlastně už skoro deset let starý nápad o fajném festiválku:).  Bylo to krásné léto se čtvrtým ročníkem KryštofKempů….

 

 

 

Partneři