Dva roky čekání...

Naše čtvrté kempové putování začne hned s prvním prázdninovým víkendem 4.7. 2020 v Náměšti na Hané. Těšíme se na všechny filmové hrdiny, postavy, legendy i záporáky a všechny naše hvězdy, kteří se s námi vydají napříč příběhy jakýchkoliv žánrů. V čele s vámi vyrazí partička našich sedmi statečných Nepostradatelných: Richard Rambo Stallone, Kuba Lundgren Dominik, Evžen Norris Hofmann, Ondra Schwarzenegger Kyjonka, Nikos Van Damme Kuluris, Jet Nikos Grigli a Nikolaj Banderas Arichtev :)). 

Další moravské natáčení bude pokračovat na téměř domácí půdě 11. července v přírodních filmových ateliérech Hukvaldy a o týden později 18. července novou zastávkou ve Strážnickém pohádkovém zámeckém parku. Tam jsme nalezli úložiště místo našeho oblíbeného Mikulova, ale věříme, že se vám i nám v jeho legendárním folklórním amfiteátru bude líbit. Tímto zakončíme moravské natáčecí dny a před volným hereckým víkendem přejedeme s celým filmovým štáběm do Svojšic, abychom dali příležitost i východočeským hvězdám 25. července.

Liberecká sportovní studia nás po krátkém odpočinku vrátí do natáčecího kolotoče 8. srpna. Půjde už o druhý díl původního předloňského pilotu, který se vám tak líbil, že jsme se rozhodli pro jeho pokračování. A 15. srpna se už vrátíme do tradičních míst na Konopišti a 22. srpna v Lokti. 

Poslední natáčení našeho letního příběhu s vámi, našimi hvězdami, se odehraje 29.8. v plzeňském amfiteátru Lochotín. A tam se zase na dva roky rozloučíme, abychom se s natočeným materiálem mohli zavřít ve studiích a za dva roky se vrátili s novým kempovým příběhem. 

A co vás během tohoto filmového léta čeká? Především neopakovatelné zážitky s naší sedmicí Nepostradatelných, v rámci doprovodného programu plného nejznámějších filmových příběhů a samozřejmě dojde i na koncerty. Kromě Nepostradatelných Kryštof v amfiteátrech vystoupí dalších pět interpretů, jejichž jména prozradíme klasicky až na jaře s kompletním program. Opět bude možnost ubytovat se den předem ve filmařském stanovém městečku až do nedělního poledne. Jednotlivé informace k vám posupně doputují, nicméně to nejdůležitější: předprodej startuje 13. října na první kemp a bude následovat vždy den po dni zde na těchto stránkách. 

 

Partneři