Premiéra v Náměšti a 6x vyprodáno

Je 12.30 a já dorazil domů. Ráno v osm mě probudilo pobíhání dětí po stanovém městečku, povídání různých part u snídaní. Já si říkal - ne ještě nechci, aby ten sen skončil a vykoukl ze stanu a zjistil, že se to fakt stalo. Jak tedy popsat něco, co lze slovy těžko vyjádřit? 

Začalo to před rokem, kdy jsme si řekli, že uděláme fesťák dle svých představ pro své fans. Že pozvem pár kamarádských kapel. Že zrušíme ochranku, bariéry mezi pódiem a fanouškama, že rodinám ukážeme, že můžou přijít a nemusí se bát a že se o vás postaráme. Poslední týden jsme byli víc než na trní, spíš bych řekl, že jsme s Honzou Lippertem trávili víc času na záchodě než kde jinde a pak přišel pátek - a to co jsme si kreslili do mapek a na papír najednou bylo reálné před našima očima. A do připraveného stanového městečka začali "fakt už jsou tu jo?" přijíždět první človíčci. A začalo to, co jsme nikdy nezažili - nejdříve Lovičky pro těch pár nedočkavých a pak ještě pokec asi do dvou do rána - co jsme to všechno testovali za pití prosim Vás  ???? - první noc v Kempu - spacák a karimatka super - a v sobotu od jedenácti na značky. Říkali jsme si - co se stane až všichni přijdou?????????

A najednou jste tam byli, odříkali kempový slib a udělali si svůj krásný Kemp.LENNYNebeHrůza MichalMňága a Žďorp - Ti všichni když slezli z pódia tak jen sršeli nadšením, že prý tohle neznají. Měl jsem husí kůži celý den a mám ji i teď, když to píšu. Vím, že se pár nedostatků ještě našlo, beru to na sebe a omlouvám se, že to bylo ještě nedokonalé, ale věřte, že jsme poučeni a že už včera večer, po párty u ohňů a u španělek, jsem to řešil. 

Děkujeme Vám, byli jste náš dosavadní nejsilnější zážitek naší kariéry. Pokud budou Kempy takto pokračovat, nevím jestli tu radost a štěstí vůbec uneseme 

PS: mimochodem víte jak vypadalo stanové městečko po vašem odchodu? Ano to je ta fotka a důležitý dodatek - my jsme neuklízeli. Je tohle možné???? Máme prostě ty nejlepší fanoušky, nejslušnější, nejvěrnější. Klaním se - díky Vám JSME. Těšíme se na Hukvaldy. 


PS2 - na instagramu s hastagem #krystofkemp je uz pres 200 vasich fotografii. Tak můžete mrknout, jak jste Kemp viděli Vy sami. Video chystáme, myslím, že do úterý tady bude. 

Váš "náčelník" Richard Krajčo

ps: dnes se také vyprodal předposlední kemp ve Svojšicích a vstupenky zbývají pouze do Plzně, úžasnééééééé 

Partneři