9.7.
Mikulov

amfiteátr

Už jen

45 dní 4 hodin 9 minut

Koupit lístky JAK SE K NÁM DOSTANETE

AKUSTICKÉ KONCERTY JAK CYP

od 18:00
Kryštof Speciální akusticko-elektrický set
od 16:00
Zatím psst:)
od 14:30
Zatím psst:)
od 13:30
Zatím psst:)
od 12:00
Zatím psst:)

CO TO VŠECHNO BUDE STÁT

DĚTI (do 10 let) vyprodáno
DOSPĚLÝ vyprodáno
RODINA (2 dospělí + 1 dítě do 10 let)  vyprodáno
RODINA (2 dospělí + 2 děti do 10 let) vyprodáno

Kde to je

MIKULOV
AMFITEÁTR
 

 • MAPA AREÁLU

   v přípravě

 • KDY VYRAZIT NA KEMP


  otevření Kryštof Kempu (pokud přijdete do 11:30 kapitán Ricchi Vás osobně přivítá): 
  sobota 10:30  - sobota 21:00 (program končí cca 20:00) 

  provoz stanového městečka a parkoviště (můžete si udělat fóra a dorazit už v pátek večer): 
  pátek 18:00 - neděle 10:00

  táborák stage (když se vám nebude chtít hned odjet, posedíme s vámi a kytarami u ohně):
  sobota 21:00 - dokud se zpívá:)

 • KUDY A JAK NA KEMP

  cesta na kemp PO SILNICI: Při příjezdu směrem od Brna odbočte hned na kraji Mikulova do Brněnské ulice (lehce zapamatovatelné, že?), která vás zavede na první dvě parkoviště hned u Amfiteátru. Po jejich naplnění vás navigace bude směrovat už od křižovatky dál po průtahu Mikulovem (28. října) k většímu parkovišti č.3. To najdete u benzinové pumpy, bude od něj jezdit kyvadlová doprava k Amfiteátru a je ideální i pro auta směrující od Břeclavi nebo Vídně (ale tam moc aut nečekáme:)). Sledujte navigační šipky, ať zbytečně nebloudíte nebo nezaparkujete někde, kde to není vhodné (i když mikulovská policie patří k těm hodnějším:)). 

  cesta k afiteátru PO KOLEJÍCH A PĚŠKY:  Od vlakového nádraží využijte přímou cestu přes mostek skrz sídliště až k ulici 22. dubna, která vás s ulicí Pod Hájkem dovede k Amfiteátru. Nejvhodnější autobusové zastávky jsou Brněnská a nebo Piaristů - od Brněnské je k Amfiteátru kousíček, od Piaristů jděte po ulici 22. dubna kde už bude značení pro kempaře ze stanového městečka. 

  stanové městečko na přespání (pátek 18:00 - sobota 10:00): Hledáme pro vás novou, větší lokalitu! Základní loňský standard (voda, záchody, recepce, bar na noční pivko nebo ranní koblihu s kempovým vedoucím, stany členů kapely - pozor na Richardovu rozcvičku:)) chceme více vymazlit pro váš lepší komfort, tak se nechte překvapit:). V městečku se nesmí parkovat a stojí 100 kč na osobu/noc (děti do 10 let kempují zdarma). 

  místo na parkování: Pro parkování využijte vyznačená parkoviště na mapce. V těsné blízkosti Amfiteátru naleznete P č.1. a č. 2 na Brněnské ulici s omezenou kapacitou. Po jejich naplnění budeme vše směrovat na P č.3, které je sice na druhé straně Mikulova, ale bude zde jezdit kyvadlová doprava. Stanové městečko má pro své návštěvníky extra parkoviště, které bude v provozu již v pátek od 18:00 (možná lehce dříve).

  mapa příjezdu, amfiteátru, stanového městečka a parkování: v přípravě 

  kyvadlová doprava: v přípravě

   

 • PRAVIDLA KAPITÁNA RICCHIHO


  nalodění se
  :
  nezapomeňte si doma platnou vstupenku nebo e-ticket z předprodeje (oproti jim dostanete identifikační pásku přes oko...ee tedy na ruku, se kterou se můžete volně pohybovat na palubě i v podpalubí a z naší plavby odcházet, ba i se vracet:)), dospělou a dětskou vstupenku odděluje hranice věku 10 let (na místě pirátské známky kontrolovat nebudu, věřím v respektování kempových pravidel, které mají svůj smysl - toto konkrétně proto, abychom mohli hlídat reálnou kapacitu pro váš komfort), prosím hlavně mi na kemp nenoste žádné nebezpečné předměty (nabroušené šavle, nabitá děla, háky, sklo, ostré předměty, toxické látky a také deštníky - kvůli výhledu na podium, kdyby zcela náhodou pršelo, pláštěnky lepší)

  zakotvení v podpalubí (stanovém městečku): do kajut se smí pouze s platnou vstupenkou nebo páskou na festival, stanování bude zpoplatněno 100 Kč/noc (pirátčata do 10 let neplatí), nesmí se tu kotvit, najdete zde základní vybavení pro správné piráty (kadibudky, studenou vodu, noční osvětlení, menší bar na pivko nebo kafčo s koblihami po ránu) a se stavbou stanu vám ráda pomůže pirátská hlídka:)
  ps: zpravidla vyhlašuji rozcvičku na 9:00, záleží však na dálce mé noční služby na lodním baru stanového městečka:)

  přístav pro lodě, auta, letadla atd.: sledujte navigaci, která vás v okolí amfiteátrů nasměruje do organizovaných kempových přístavů, zakotvení je zpoplatněno jeho provozovatelem, ale jako správný kapitán dohlížím, aby cena byla v souladu s kempovými pravidly (cca 50 Kč)

  pirátská hlídka: o vaše pohodlí a bezpečnost se bude starat pirátská hlídka, která vám bude spíše pomáhat než hlídat, kdykoliv se na ně s čímkoliv obraťte, určitě je poznáte:)

  občerstvení:  jídlo a nealko pití (pokud nebude ve skle) si v rozumném množství můžete přinést, ale na místě bude spižírna jak cyp s pitivem všeho druhu (nejen rumu), se spoustou rozmanitých pochutin za opravdu fajné ceny, tak se zbytečně netrapte se smažením hrnců řízků:) 

  zázemí pro plavčíky: kempy mají bavit děti i dospělé, tedy v rámci všech workshopů a dalšího programu myslíme i na ty nejmenší... a když si budete potřebovat odpočinout, hledejte dětský kouteček s trampolínami, obří postelí, nafukovací lodí a kromě těchto atrakcí tam najdete sedátka, přebalovací pulty, mikrovlnku a vodu za hubičku (2l za 20 kč)

  focení a kamery: na focení a kamery neplatí žádné omezení, foťte, natáčejte, sdílejte, kapitán to má rád:)

  hadříky a cetky: na místo dorazí kapitánský merčíkový tým (najdete o v Kryštof stanu) a bude mít pro vás spoustu nových triček, čepic, mikin s obrázky Kryštof Kempu, přivezou i starší věci a hlavně pláštěnky, když vás nepustíme s deštníky

  zvířata: prosím neberte si domácí zvířata, psy apod. - dlouhá plavba, hlasitější hudba jim nedělá moc dobře a berte ohled i na ostatní námořníky, kteří přijdou i s plavčíky (pokud vašeho miláčka nemůžete nechat doma, tak mějte na mysli dodržení pravidel jako vodítko, košíky, kabelky na čivavy a plovací vesty či záchranné kruhy)

  .... snažíme se naši společnou plavbu připravit tak, abyste s námi strávili bezstarostný a pohodový den/dva v příjemném a přátelském prostředí, v podstatě kromě vstupenky, pár drobných na pivko a limču, oblečení a dobré nálady s sebou nic nepotřebujete:).... těším se, bude to fajné jak cyp .... váš kapitán Ricchi:)

Fotky

Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská Kryštof Kemp 2014 Mikulov / foto Katarína Orešanská

INSTAGRAM

FOTKY OZNAČENÉ HASHTAGEM #krystofkemp

#krystof#krystofkemp#nejlepsi💪💗#zkoncertu#takpojdhledatbreh#srdcebeat Kdyz milujes...neni, co resit 💗💗💗💗💗 Kolin,Bolka,Majales, Votvirak a aj Kemp 💗💗💗 Krystooooof 💗💗💗💗
#krystofsrdcebeattour #krystofkemp #miluju ❤🎸🎉🎇🎆🎈🎉🎶
#konfety#nadhera#mjls#majalesbrno#majales#brno#party#festival#krystof#krystofpyco#konfetti#uzsetesimnacervenec#krystofkemp#mikulov

Další fotky z Instagramu

Partneři