Krčma zbrojíře Nikose

Jeden z rytířů kulatého stolu u něj nejen sedává, ale také na něj servíruje ty nejlepší královské dobroty. Kromě vyhraných soubojů a vedení zbrojírny je totiž vynikající v grilování a porcování a dochucování čehokoliv, co se mu dostane pod ruce. Vládne stejně dobře mečem jako nožem, rožněm a kotlíkem. 

Mnoho významných bitev bylo vyhráno díky dobrotám, které servíroval před střetem rytířům z řádu rodu Kryštůfků a ti pak plni chuti a energie smetli jakoukoliv armádu. A je natolik dobrotivý, že se o své nejlepší recepty rád podělí. I s vámi!

Aby v tom nezůstal sám, přizval dva ze slavných spolubojovníků.  A tak se kromě této legendy krčem a polních kuchyní můžete těšit na kávu opravdových znalců Jakuba Hartla z daleké země La Boheme a držitele řádu Pražského kulinářského institutu sira Romanuse Vaňouse! Tohoto totiž předchozí KryštofKempí výpravy natolik bavily, že letos vyráží na všech oms zastávek s podporou skvělého vybavení od řemeslníků z Beko!

Lačné oči kolemjdoucích zachytí bez jediného mrknutí proměnu vody ve vína kletbou strašnou zpět na vodu. Již konvice kamenná začne sama vařit a lahev průzračnou vodou plněná kouzlem šíleným sama sebe změní ve svých barvách na jedy třeskuté. Však zpět na vodu přivedena být závěrem musí. 
Z krému vanilkového díky čarovným rituálům od jezera Prakul v kouři šíleném před zraky lůzy dětské zmrzlina vytvořena bude. 
Zbrojnoše šílené zaříkáním tajemným ze země GINTONIC vidličkou naučíme jíst. 
Jablečné torty upečené budou jest. Láhev vinnou obyčejnou si tajemný duch kulinářský oblíbí natolik, že drobotině kolemjdoucí samy balónky nafouknou.

menu (časy budou upřesněny)

 

 

 

 

 

 

Partneři